Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányomnak tegnap 37,4...

Kislányomnak tegnap 37,4 fokos hőemelkedése volt. Ma már teljesen jó a hőmérséklete viszont kezd elmenni a hangja. Étvágya, kedve jó. Ha nem lenne ma már hőemelkedése vinnétek oviba vagy levinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos attol megy el a hangja, hogy olyan fene egeszseges!


Vidd csak oviba, hadd kapja ela tobbi gyerek is.

2015. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
én vinném...
2015. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es a kedves válaszod. Írtam hogy egészséges? Pont azok miatt járok én rosszul, akik bár nem dolgoznak de mégis beviszik a beteg gyereküket én meg aki dolgoznék, nem tudok. Nem tudok arra itthon ülni, mert köhög.


2! Köszi a normális, nem kioktató válaszodat! És nem azért normális, mert vinnéd, hanem mert nem oktattál ki, amire azt hiszem, nem szorulok rá.

2015. máj. 3. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tudom miért kéne téged kioktatni..nem irtál semmi olyat.

holnapra majd kiderul, hogy jobban van e vagy sem- hangilag :)

2015. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem egeszseges, akkor nem evidens, hogy nem viszed oviba??
2015. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha taknyos és köhög akkor sem egészséges, az orvos mégis engedi, mert ez október-től márciusig így van, megy oviba, miután látta az orvos.
2015. máj. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!