Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csak én bírom ennyire nehezen...

Csak én bírom ennyire nehezen a szinte két hetente való lebetegedést? Nagyobbik kiscsoportos, kisebbik 17 hónapos és ez megy november óta. Ma már az idegösszeomlás szélén állok, de nem tartom normálisnak, hogy úgy érzem, eltűnnék jó messzire.

Figyelt kérdés

eddig azt gondoltam, jó az energiám, a tűrőképességem, a kitartásom, híres vagyok ezekről, a türelmemről

de mégsem úgy látszik

ma már sírok egész nap

november óta éjszakázok több órát fent vagyok éjjel, így 3 órákat alszom éjjel.

Kimerültem.

A férjem sokat segít, nagyon hálás vagyon neki. Mégsem bírom, most is potyognak a könnyeim, belefáradtam.

Ha azt írjátok, hogy ez nem természetes, akkor velem van a baj.

kezdek depresszióba süllyedni, mert úgy érzem, semmi sikerélményem nincs fél év óta.

a kisebbik nem beszél még

a nagyobbik beszédhibás, kapok miatta rokonoktól megjegyzést

egyszerűen semmi nem műkődik az életemben

:(



2015. máj. 7. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megértelek nagyon. Ovis-bölcsis folyton beteg tesó párosom van. A kicsi brutálisan (nem) alszik, csak közöttünk és akkor is számtalanszor ébred. Alig birok dolgozni. Ráadásul folyton szabit kell kivennem a betegségek miatt. A gyógyszertárba hordom a fél fizetésem. Néha nagyon magam alá kerülök, elegem van. Most hogy jön a nyár tudom hogy kicsit jobb lesz. De alapvetően nem látom a fényt az alagút végén :(

Iszonyúan megterhelő lelkileg ez a sok betegség. Ráadásul én is lebetegedtem idén már háromszor. Gondolom a kimerültség is ront az én immunrendszeremen is.

No fel nem dobtalak az tuti. De nem vagy egyedül a problémával.... csak megoldást nem tudok.

2015. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtál. Csak most jutottam gép közelbe.

Én is magam alatt vagyok sajnos, jó lenne ebből valahogyan kijutni. Úgy érzem, mintha tényleg semmi, de semmi nem lenne jó, megvagyok fázva, köhögök, elegem van :(

2015. máj. 8. 13:49
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és én sem látom a fényt az alagút végén
2015. máj. 8. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet, hogy egy darabig ne menjenek közösségbe, mind a ketten?


Miénk is későn kezdte a beszédet, és bepótolta. Oviban járt logopédushoz, sokat segített. A fél oviscsoport járt, de szerintem az egész. Teljesen normális, persze így látatlanban nem tudom, hogy milyen fokú a beszédhiba.


Az nem lehet, hogy túlöltözteted, túlfélted a gyerekeket? És mennyire betegek, mindig lázasak is? Ha nem lázasak, akkor kicsi orrfolyással, köhögéssel nem maradunk otthon, bár mennyire is szeretnék a többiek.

Most itt nem megítélni akartalak, csak megoldást keresek.

2015. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtál. Utána rendbe jött a dolog 3 hétre :) addig az éjszaka is nyugalomban telt. Most nem olyan rossz, csak ismét egy nátha,köhögéses akármit összeszedtünk. Az ovinak nemsokára vége, így utána már nyári szünet következik.

Hát, a beszédhiba pöszeség, és alaposan megfigyelve az s, a cs és az r hangja hiányzik. Többit tudja, bár időnként én helyett ém-t mond.

mégis, ha elkezd gyorsabban beszélni, alig mozgatja az ajkait, és így nem tűnik szépnek a beszéde.

A kicsi azóta is szótlan

Nem féltem őket túl, egyszerűen ez a tél minden ismerősömnél kegyetlen volt a vírusok tekintetében.

:(

2015. jún. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!