Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A glutén megjelenik az anyatej...

A glutén megjelenik az anyatejben?

Figyelt kérdés

Lassan két éves kisfiamnak állandó kiütései vannak 15 hónapos kora óta.

Jelenleg is diétázunk, az utolsó orvos szerint lehet lisztérzékenysége van.

Elfelejtettem megkérdezni, hogy a glutén ha én eszem megjelenhet- e az anyatejben? Még 3x szopizik.


2015. máj. 21. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
valamilyen formában gondolom igen, de olyan sok nem lehet benne ha külön kell bevezetni nekik. telefonon nem tudod elérni az orvost? mondania kellett volna mit ehetsz,mit nem
2015. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom elérni, magánrendelésen voltunk nála, csak a recepciós hölgyel tudok beszélni. Persze hagytam üzenetet, de nem hívnak vissza, gondolom azért, hogy ismét megjelenjünk a rendelésen...
2015. máj. 21. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
medikidsbe voltál?
2015. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aranyklinika
2015. máj. 21. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én úgy csináltam,hogy betelefonáltam,mondtam,hogy ekkor meg akkor voltam,és elfelejtettem valamit megkérdezni. akartak adni időpontot,de mondtam,hogy csak két perc lenne,mikor tudnám elérni telefonon. adtak egy időpontot mikor felhívhattam
2015. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is oda jártunk,pont ezen okból kerestem másik dokit.Nekem nem mondták,hogy mikor telefonáljak újra,csak időpontot tudtak adni.

Egy ideje Szentesre járunk Dr. Vajdovich Évához.Olcsóbb is,nekünk kb ugyanannyi távolságra van,mint Szeged és van mobilszám,amit hívhatok.Rendelési időn kívül még nem hívtam,de pont ma beszéltem vele tápszer ügyben.Az asszisztense veszi fel és ha olyan kérdés van,azonnal választ kapsz a doktornőtől is.

2015. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen,én az újra telefonálást medikidsbe csináltam.akkor ott úgy látszik nincs telefon,csak rendelés. ami szívás,2 percért kifizetni megint a díjukat
2015. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!