Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nagyon aggodom, nem lesz baj?

Nagyon aggodom, nem lesz baj?

Figyelt kérdés

4 nappal a kiiras elott vagyok ,es rettenetesen megfaztam ,ma ert utol ,tegnap mar ereztem hogy valami nem stimmel.A lenyeg ,hogy alig birok nyelni annyira faj a torkom ,az orrom mar most sebesre fujtam ,a kozerzetem borzalmas.Mivel be is lazasodnek ,mar hoemelkedeskor beszedtem Panadolt ,most este meg egyet mert ugy tudom a laz miatt baj lehet.Szoval mar ket gyogyszert be kellett vegyek.Azon felul mondjuk rengeteg folyadekot ittam es sokat ettem ,mindenfelet.A baba raadasul egesz nap kulonosen lusta ,ez idegesit a leginkabb.Egesz eddig megusztam most hogy mindenoras vagyok iszonyat lebetegedtem...

Mit gondoltok nem lesz baj?Tanacsok is johetnek,koszi!


2015. máj. 21. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Ha nátha az nem árt, a panadol nem árt (a láz többet). Az én babám is lusta, ilyen ez a hidegfront. Menj el szerintem dokihoz. Ha garatgyulladás azt lehet házilag kezelni, ha mandulagyulladás akkor kell a gyógyszer ha minden órás vagy, ha nem. Egyébként így terhesen biztos hogy nem árt az sem, inkább a szoptatás miatt kérdezz rá, ha esetleg közben kibújik a pici. A doki úgyis azt fogja mondani, ami mindkettőtöknek jó.
2015. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és mielőbbi jobbulást! :)
2015. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én első terhességem végén fáztam meg nagyon.

Teljesen be volt dugulva az orrom, nagyon fájt a torkom. Már nem emlékszem mit kaptam rá (5 éve volt), de a dokim felírt valamit, amit be kellett szednem. Viszont mikor elfolyt a magzatvizem, azonnal kidugult az orrom, és vajúdás alatt is minden mással voltam elfoglalva (esküszöm akkor pont nem érdekelt a torokfájás).

Egészséges babám született. :)


A frontok hatására, illetve az utolsó napokban az én babám is lelassult. Ez nem baj, a lényeg, hogy érezd őt mocorogni, de nem baj, ha nem olyan aktív már.

2015. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!