Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Légúti betegségek de a gyerek...

Légúti betegségek de a gyerek makkegészséges? Volt valakinél ilyen?

Figyelt kérdés
4 éves kislányom a közösségbe kerülés óta, 2,5éve havonta beteg. Mandula, tüszősmandula, légcsőhurut, hörghurut, megfázás, havi váltásban. Most lett meg az immunológiaeredmény, a gyerek sem étel sem légútiallergiás, nem immungyenge és a mandulája ép. Akkor mitől? Kihez forduljak? az immunológus is tanácstalan, eddig csak a fülorrgégész volt az...
2015. jún. 16. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja a kislanyodnak. A kozosseg miatt van. Mindig van valaki aki beteg es o elkapja. Max hajlamos elkapni mindent, de az onmagaban nem betegseg.


En is ilyen vagyok es most, hogy bebiszitter vagyok allandoan elkapom a gyerekektol. Minden alkalommal.

2015. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez a problémám.

Sajnos egy ovis nem tudja megfogalmazni, hogy anya nem vagyok jól, emiatt a beteg gyerekeket viszik oviba. Rendszeresen van szájáig lógó taknyú, hörgős köhögő gyerek a csoportban, már herótom van ezektől, úgyhogy full nyárra ki is vettem a gyerekem onnan. Legszívesebben nem vinném oviba. Ha egy beteg ránk köhög, megfogjuk a kezét, puszit adunk neki - mert oviban ezt csinálják - , akkor mi is elkapnánk a betegségét. Ez már nem immunrendszerfüggő.

2015. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy előttem leírták. Azért beteg, mert az oviba sok a beteg gyerek, ő meg elkapja.

Szerintem a gyerekek 80 százaléka átesik ezen. Az én fiam is ilyen. Aztán azt mondják, hogy már mondjuk nagy csoportban sokkal jobb lesz a helyzet, akkor már kevesebbet lesznek betegek, legalábbis a gyerekek nagy része.

Amit tehetsz, hogy most itt a nyár, természetes úton sok zöldséget, gyümölcsöt adsz neki, ha szereti és elfogadja, téli időszakban vagy egyébként pedig adsz neki vitamint, a többit pedig az idő megoldja.

2015. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!