Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehetnek a kiütések?

Mitől lehetnek a kiütések?

Figyelt kérdés

Tegnap de észrevettem, hogy kisfiam testén nagyon sok apró pici kiütés van. Azt hittem, hogy az előző napon evett kevés diót tartalmazó sütinek a hatása. Adtam is neki calcimusc-ot. De a estére mintha csúnyábbak lettek vola. Kapott még calcit, és szódebikabónás vízben fürösztöttük. Ma reggelre viszont szemmel láthatóan még vörösebbek, tehát nem hogy javulna egyre csúnyább. Nem vakaródzik. Nem használunk új mosószert, öblítőt, fürdetôt...

Amit most kezdett el kapni : Pro-kid por, illetve étvágy javítására doktornô által felírt savas oldatot. Szerintetek a fenti két szer valamelyike lehet a ludas? Perse ma viszem dokihoz, de csak du lesz rendelés. 16 hónapos, már mindenevő baba.


2015. jún. 25. 07:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Így látatlanból csak tippelni lehet, de még az se biztos, hogy az orvos biztosat tud mondani rá.

(nálunk nem derült ki)

2015. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!