Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen kiütések lehetnek ezek?

Milyen kiütések lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Ma este vettem észre, hogy a lányomon sok kiütés lett.

Nem evett semmi újat, nem vettem új mosószert, öblítőt, vagy szappant. Nem szed gyógyszert sem.

A legtöbb folt a fenekén van, aztán a lábán. A felsőtestén is van, de ott kevesebb.

[link]


[link]


[link]


2014. dec. 4. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Viszket is neki? A fiam allandoan vakarja oket, neki a nyakan, laban, melkasan, combjan vannak, FENISTIL-EL kentem, hasznal , max 2 nap es visszahuzodtak! De afiamnak viszkettek, szoval lehet nem egy fele kiutesek vagy egyeb ...
2014. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Viszket neki, igen. Most este adtam neki Fenistil cseppet, reggel meg szerintem doki.
2014. dec. 4. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a fenekén gomba van. Ezt feltétlenül mutasd meg orvosnak. Nagyon csúnya.
2014. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyet még nem láttam, de én is elvinném orvoshoz.
2014. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott a gyermekorvos?
2014. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogy nem tudja mi lehet ez. Nem ekcéma, mert ahhoz túl sok és nem egységes.

Nem étel allergia, mert akkor csalánkiütés lenne.

Szóval nem tudja. Kaptunk Naturlandos fürdőkenőcsöt, meg egy testápolót. Hétfőig használni kell, aztán kontroll.

2014. dec. 5. 14:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ha viszket neki, akkor Fenistil csepp.
2014. dec. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!