Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Apró pici bevérzések a bőrön,...

Apró pici bevérzések a bőrön, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja fedeztem fel, időnként itt-ott megjelennek a gyermekem bőrén, 1-2 nap alatt elmúlnak. Nagyon érzékeny, fehér bőrű. Nem tudom, hogy megüti, kidörzsöli vagy mitől lehet ez? Másnak szokott lenni ilyen? Mutattam már gyermekorvosnak is, de nem tudja mi ez.


[link]


2015. jún. 29. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem száraz ott?ha igen atópiás dermatitisz arra ad krémet.

Ha pelenkaszél, ruhaszélénél jelentkezik akkor kidörzsölés arra meg bepanthen, körömvirágkrém

2015. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, szintén extra fehér bőrű lánykámon. Először persze mindenféle súlyos hematológiai betegség jutott eszembe, de kiderült, ez lehet alkati dolog is. Nála sokszor elég a biztonsági öv, vagy pl. görkorihoz a könyökvédő megnyomja... mindig is ez volt, állítólag ő egyszerűen ilyen. (apukàja is) Azért ha új jelenség, egy kérdést megér a háziorvosnál...
2015. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kiütés, hanem apró pici bevérzések. Ez pl. a háta közepén van, de volt már a mellkasán, a hóna alatt és az állán is.
2015. jún. 29. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, most látom, hogy látta orvos, nagy gond akkor nem lehet!
2015. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is mindenféle súlyos dolog jutott eszembe. :( 3 hónapja fedeztem fel először, azóta többször láttam. Voltunk gyermekorvosnál, ő azt mondta nem kell további vizsgálat, nem volt nyirokcsomója meg semmi megnagyobbodva.
2015. jún. 29. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagyok egyedül, hogy folyton a "legjobb" jut az eszembe... Mennyi idős amúgy a kicsi? 2-es
2015. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj, ez borzasztó érzés. :( Egy hónap híján 5 éves.
2015. jún. 29. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, tudom, milyen sajnos. Én lányom 6 éves, nagyon megijesztett, mikor először volt rajt ilyen!
2015. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En mondjuk mar nem vagyok kicsi lány, 25 eves.


Mindenesetre hha megdörzsölöm magam szúnyog csípés miatt, vagy nehez hátizsákot hordok nekem is ilyen lesz.


Egyszeruen csak kidorzsolodik

2015. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!