Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros csík a bőrön? Mitől lehet?

Piros csík a bőrön? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
1 éves babámnak délután vettem észre, hogy a vádliján 2 hosszú vörös csík van, mint ha égési folt lenne..De nem fáj neki, és máshol nincs ilyen folt...Mi lehet ez? Volt másnak is ilyen tapasztalat?
2013. máj. 8. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs seb a közelébe?
2013. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi...és semmi más tünet, nem ég, nem viszket, vagy hámlik...nyomásra eltűnik a folt, de visszajön...Hasonlót sem láttam még...Persze doki lesz belőle ha nem múlik, csak remétem volt olyan akinek van ilyesmiben tapasztalata...
2013. máj. 8. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy végigsúrolta valahol és csak egy szimpla nagyon enyhe felületi horzsolódás.

A lányomnak gyakran van ilyen mióta elkezdett önállóan mozogni.

2013. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Végül kiderült, mi volt az oka? Én ma vettem észre, hogy nálunk pont ez a helyzet, két vörös csík a vádlin.
2016. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!