Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki mit gondol a gennyesagyhárt...

Ki mit gondol a gennyesagyhártyagyull. oltásro?

Figyelt kérdés
Nekem 3honapos a babám,orvos ajánlja de én félek a mellékhatáatol!!Ti beadattátok?
2015. júl. 27. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én azt gondolom, hogy a gennyes agyhártyagyulladás elleni védőoltás óriási valószínűséggel sokkal jobb, mint a gennyes agyhártyagyulladás. De ez is csak egy vélemény. Lehet, hogy tévedek.
2015. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, be, mindkét gyereknek.

Mert ha elkapja, akkor hatalmas baj is lehet belőle... Szóval ok, vannak mellékhatások, mint mindennek, de inkább az, mint a kóma, vagy a halál, vagy bármiféle agykárosodás.

2015. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én beadattam. Ez szerintem fontos. Megkapta még a tüdőgyulladás, és középfül ellen is. Nem tudom már mi volt a neve. Viszont nem adattam be a bárányhimlő és a Rotát. Dokinénink sem ajánlotta. Bárányhimlőn essen át minden gyerek, a Rota oltás meg csak 2 törzs ellen véd, de 22 törzse van. Szóval sokat nem ér.
2015. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, amit javasolt a gyerekorvos azt megkapták. Én is abban bízom, h kisebb baj, ha az oltást kapja, mint magát a betegséget.
2015. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Be fogjuk adatni, / 13 hónapos/ de most jönnek az őrlőfogacskák, doktorbácsi szerint várjuk meg amíg kibújnak :-)
2015. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkapta a kislányom semmi baja nem volt tőle. Meg a szuri alatt sem sírt. Ezerszer inkabb az oltás mint a betegség. A rotat es a bárányhimlő ellenit nem adadtam be, de a kullancs ellenit be fogom. Szerintem mérlegelni kell. Az agyhártyagyulladás halálos kimenetelű is lehet, de fent áll a agy károsodás veszélye is. Ehhez kepest az oltás semmi. Es még az ara sem sok. Háromszor 2500ft-ot fizettünk.
2015. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ditta323 ***** válasza:
Mindjárt 11 hós a lányom és most kezdtem el foglalkozni a kérdéssel és arra jutottam, hogy 1 éves kora után adatom be neki.
2015. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm bátyja egy egyéves értelmi szintjén ragadt a betegségtől. Most harminc.

Szóval inkább oltattam.

2015. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!