Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez mi lehet? Ekcémának mondták...

Ez mi lehet? Ekcémának mondták 6 hónapja. Karon, lábon és arcon van 1,5 éves kisfimnak!

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 16. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem a karom ilyen. szőrtüszők vannak begyulladva az én esetemben. amióta tudom itt van a karomon.


kisfiam ekcémás volt, de nem így nézett ki.


keres másik bőrgyogyászt.

2015. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem ekcéma, az tuti.
2015. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan mintha apró pattanások lennének.
2015. aug. 16. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Vidd masik orvoshoz! Ez nem ekcéma! Lányom ekcémás, úgyhogy tudom milyen az!
2015. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen van a parom kisfianak, 2 eves. Most voltak dokinal, azt mondtak kecsketej szappannal furidjon, es irtak kremet ami nagyon szaraz , ekcemas borre valo. Mar jobb neki par nap alatt.
2015. aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kislányomnak ilyen keze, lába, ételintolerancia, nem allergia, vidd gasztroenterológushoz, nem egyszerű kideríteni, mitől van, több mint egy éve vizsgálják... milyen a széklete, hogy alszik? ez is összefügghet.
2015. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Tudtátok, h ekcémára jár az emelt családi? ismerősöm kislányánál most derült ki.
2015. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam kedves utolsó! Nektek milyen étel okozza?Kiderült?

Koszmóval kezdődött. Van,hogy alig látszódik és télen sokkal csúnyább volt!

Alvása rendben éjjel alszik,bár előfordul felkelés (szomjas vagy a foga); de hamar visszaalszik,nappal min. 1 órát alszik. Széklete sose volt kemény,de nem híg neki.

2015. aug. 16. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Keratosis pilaris. Ilyen bőrtípus. Lehet rajta javítani, "gyógyítani" nem. Nálunk étkezéstől független. Nekem és a fiaimnak is van. Hullámzó erősségű.

Ők is koszmósodtak és hajlamosak ekcémára is.

2015. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!