Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez mi lehet a 8 hónapos...

Ez mi lehet a 8 hónapos kislányomon?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 30. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Valami kiütötte szerintem. Hol van rajta ez, vagy több is van rajta?
2015. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
2015. aug. 30. 21:26
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha ez a 2 van, akkor esetleg még arra gondolnák, hogy bogárcsípés is lehet.

Esetleg egy kevés Canestennel elmúlna de ha visszatérnek, akkor gyermekorvos mielőbb szerintem.

2015. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Bárányhimlős már volt. A hasán kezdődött,de hirtelen jött. A karján is van kettő,meg a lábán is kettő. De a hasáról indult. A cunijánál azok a pici aprók az kb 2 hete van. De az nem az.
2015. aug. 30. 21:34
 5/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ez a kettő van. :/ Holnap mindenképpen megyünk a dokinőhöz,mert pont amúgy is mennünk kell tápszert iratni.
2015. aug. 30. 21:36
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ha így folyamatosan jelentek meg akkor a bogárcsípés kizárható, inkább valami kiütötte, de itt viszont tényleg indokolt szerintem az orvosi segítség, tekintve, hogy kiütést okozhat külső hatás, akár egy ruhanemű vagy épp fürdető vagy krém, viszont ugyanígy okozhatja akár étel is.
2015. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2015. aug. 30. 21:39
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor a krém is kizárva mert nem használunk,mert nem kell. A fürdető mindig ugyan az születése óta. Gabi édes álom fürdető. Joghurtot kóstolt ma! Az csinálhat ilyet?? Natúr joghurt,bele turmixoltam őszibarackot. A barackor nem most ette először.
2015. aug. 30. 21:42
 9/20 anonim ***** válasza:
Szegénykém. :( Így látva tényleg sok nagyon. Fájni nem fáj neki vagy nyűgös miatta?
2015. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha a joghurt után jött elő, akkor lehetséges nagyon is. Tekintve, hogy a natúr joghurtban is rengeteg összetevő van.
2015. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!