Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A savanyú, szúrós szagú...

A savanyú, szúrós szagú vizelet milyen betegséget jelenthet egy 6 éves kislánynál?

Figyelt kérdés

Akkor vettem észre mikor bepisilt éjszaka.

Az egész szobában érződött.



2015. szept. 11. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Iszik elég folyadékot? Nem lehet, hogy azért ammóniaszagú, már, ha ezt nevezed szúrósnak, mert túl tömény a kevés folyadék miatt?
2015. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Keveset iszik.
2015. szept. 11. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek miatt lehet , többletet fogyaszt cukorból , fehérjéből , zsírból , szénsavból ,kevés nyers dolgot , vizet iszik . Gyümölcsöket egyen és a fehér liszt helyett Graham vagy teljes kiőrlésű lisztet érdemes venni .
2015. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
általában attól van, ha keveset iszik
2015. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. próbálj vele többet itatni, mert könnyen vesekő/vesehomok lehet a vége. Vannak notóriusan kevest ivó gyerekek, de 6évesen már elég nagy, ha mondod neki, hogy délig ki kell innia a kulacsból a vizet, vagy kap egy félliteres flakont, és azt, meg du még egyszer... esetleg még egy bögre kakaó, vagy még inkább tea... inkább lőtyöljön, mint baj legyen belőle...

És még vmi. Én is ezt csináltam gyerekként. Én azért, mert nem szerettem máshol pisilni, mindig tartogattam, amíg hazaértem. Rájöttem, hogy, ha keveset iszom, akkor simán kibirom hazáig, vesehomok lett belőle. Talán kérdezz rá, hátha hasonló megfontolásból iszik keveset, de mindenképp magyarázd el neki, hogy muszáj inni, mert szüksége van rá.

2015. szept. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!