Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 18 hós kisfiamnál, alig tudom...

18 hós kisfiamnál, alig tudom alkalmazni az orrszívó porszívót. Van valakinek jó ötlete, hogy tudnám úgy lefogni, hogy sikeresen kiszívassam az orrát?

Figyelt kérdés
Beszoktam tekerni a testét egy plédbe, úgy hogy a keze a teste mellett van. A lábaim közé veszem a testét, és úgy próbálom használni, az orrszívót. De annyira hevesen tiltakozik, csavargatja az egész testét, fejét, hogy egyszerűen nem tudom megfelelően kiszívni az orrát. Ha van egy bevált ötlet, akkor szívesen fogadom. Köszönöm
2015. szept. 16. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek.
2015. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megnézem én azt a 18 hónapost, aki ki tudja úgy fújni az orrát,hogy ne maradjon semmi "takony" benne.

Egy ismerős az Istenért sem akarta használni az orrszívót, mondván kínzás. Először a kézivel próblta, aztán erőltette a gyereket,hogy fújja, aki persze nem tudta. Kb. a 3. arcüreggyulladásnál cseszte lesz a doki, hogy kezdje már el használni, mert a folyamatos fájdalom és antibiotikumozás rosszabb a gyereknek.


Nem mellesleg én kevés olyan gyereket ismerek, aki szerette volna. Nekem is le kellett fogni a fiam. Ez fájni nem fáj, a hangtól ijednek meg. Mondjuk nála bejött,hogy annyira utálta,hogy viszonylag korán megtanulta kifújni rendesen az orrát. De nem másfél évesen.

2015. szept. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mi a fene ***** válasza:
Unokám, már kérte is anyát, hogy szivassa ki az orrát. persze nem 18 hónaposan, akkor lefogta. Sajna ez van , az ő érdekében. lesznek még ettől kellemetlenebb pillanatok is az életében !
2015. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!