Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyit es mit adtatok inni a...

Memi84 kérdése:

Mennyit es mit adtatok inni a hasmeneses babának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kislányom 14 hónapos es elkapott valami hasmenos vírust, egy napig láza is volt, de lassan 3 napja mar 'csak' a hasa megy. Az orvos azt mondja vagy rota vagy calici virus (rota ellen be van oltva). Kétszer volt mar picit véres a szeklete, alapvetően is vekony kislány, es nincs nagy étvágya de most gyakorlatilag alig akar enni, kevés kenyér, keksz, banán amit elfogad. Inni csak a gyümölcsleveket hajlandó vagy kevés vizet, teat. Nagyon felek a kiszaradastol, az orvos azt mondta napi másfél litert kellene innia, de annyit szinte biztos h nem tudok belenyomni :( éjjel egyébként alszik, hajnalban ébredünk arra h bekakilt. Köszönöm
2015. okt. 3. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt és annyit, amit és amennyit megiszik. A lényeg, hogy igyon.
2015. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az enyemnek narancslevet és vizet adtam
2015. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tea gyengén cukrozva és fiziológiás sót tettem bele

asszem 150.- egy tasakkal a gyógyszertárba

és pre és probiotikum

c vitamin csepp bele 200mg nyugodtan adhatsz


tejteméket semmi esetre sem és rostosat sem - mind a kettő meghajtja még jobban

popsit hámosítóval kenni minden pisi kaki után !

2015. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyümölcslé az én egészséges fiamat is meghajtja. Ez szerintem felejtős, mint ahogy tejet sem szabad. Probiotikum és víz, legalábbis én azt adtam. Lehet még tea de csak gyengén cukrozva. Nálunk ilyenkor keksz, rizs, krumpli amit megeszik.
2015. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!