Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányós hasmenéses vírus...

Hányós hasmenéses vírus meddig tart? Mikor lehet elkezdeni enni/inni úgy, hogy nagy valószínűséggel megmaradjon bennem?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka kezdődött, semmit nem aludtam, reggel 6kor hánytam egyszer és hasmenésem volt. Utána már hányni nem hánytam, hasmenésem még 3x volt, de az is elmúlt a kora délután folyamán. Utána jobban lettem. Ülve/fekve jó volt, ha felálltam akkor voltam még rosszul, és egyből le kellett ülnöm. Estére már mozogni is bírtam valamennyire, éjszaka tudtam aludni most megvagyok, de ha felállok vgy mozgok még iszonyatosan gyenge vagyok és egy enyhe hányingeem is van, de közel sem olyan mint volt meg olyab másféle. Az ételt és a vizet kívánom, de félek enni és inni is,mert nem akarok hányni többet. Szerintetek már bennem maradna? Meddig tart ez?
2014. márc. 11. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
tegnap nem ettél semmit? Az ilyen hányásos betegségek diétája: 1. nap csak folyadék, 2. nap keksz,ropi,esetleg,főtt rizs,krumpli.3. nap a krumpli,rizs mellé lehet egy kis húslevest enni,benn zöldséggel. Ha ezeket bírtad a 4. napon már eheted a levest tésztával,főtt hússal és ehetsz egy kis zsírszegény felvágottat szendvicsnek. ha ezeket bírod utána már ehetsz rendesen,de azért ne túl zsírosan,fűszeresen.
2014. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inni muszáj, mert kiszáradsz, so folyadék kell, levest is ehetsz, amit kívánsz és jóízűen eszel, az nem fog megártani. Nekem ilyenkor egy finom húsleves mindig jólesik.
2014. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!