Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Aki rizstejet ad a kisgyermeké...

Aki rizstejet ad a kisgyermekének, milyent, hol és mennyiért veszi?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:

én a DM-ben vettem egyszer az első szülinapi tortája miatt

2 féle volt, egyik kálciumos, ez utóbbit választottam

ezen a képen az Alnatura Reis drink Calcium a neve.

hasonló árra is emlékszem, mint a képen

[link]

de mivel a rizstej rizsből kifőtt víz(szerintem ez majdnem minden, csak nem tápanyag) így én nem adtam a gyereknek kisebb, nagyobb korában sem egyébként

2015. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most ezt kell adnom, mert tejet, tejterméket nem kaphat a kislányom, tejfehérje allergia gyanúja miatt.
2015. okt. 28. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Az alpro-s kb 700-750 szokott lenni. (DM, Tesco, SPAR, Metro, Auchan)
2015. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a dm.be veszem általában alpro vaniliás rizstej ezt reggel este kapja 550ft (de csak a dm-en ennyi,máshol 799), Főzéshez, főzelékhet az alnatura rizstejet veszem az is ennyi kb., Pudinghoz meg sütikhez, tortához Joya mandula rizstejet használok azt a sparban veszem 799ft.

[link]

[link]

[link]

2015. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de ennek mi értelme? Én is tejfehérje allergiás vagyok, de én nem iszok ilyeneket. Semmi értelme, az csak a rizs leve, nem pótolja a tejben lévő anyagokat. Szerintem ezeket a növényi tejeket arra találták ki, hogy azoknak az embereknek, akik nem ihatnak tejet, vagy nem akarnak inni megadja a tej illuzióját pl. egy kávéban, esetleg ha ragaszkodik valamilyen tejjel készülő ételhez, akkor azt néha el lehet vele készíteni. Nem arra való, hogy egy gyereknek helyettesítse a napi több deci tejet, vagy tápszert. Vagy a gyerek ragaszkodik hozzá, hogy igyon valami fehér folyadékot?
2015. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Telibe találtad!

2 éves a kislányom, eddig minden reggel Ő és a 2 tesója is kakaóval indították a napot. Mivel a pici most nem ihat tejet, a nagyoknak sem adtam, mert nem tudtam elmagyarázni a 2 évesnek, hogy Ő miért nem, a másikak miért igen.

Most van folyamatban a kivizsgálása, orvos annyit mondott, hogy majd a végén beszélünk arról, mit ehet és mit nem, de most egyenlőre vonjam el tőle a tejet.

A közeli boltban vettem rizstejet, 900 Ft volt. Mivel ezt nagyon drágállom, ezért kérdeztem, hogy ki hol és menyiért veszi.

2015. okt. 28. 21:54
 7/10 A kérdező kommentje:
.... mennyiért ....
2015. okt. 28. 21:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van felétek "euros bolt" ott lehet a legolcsóbban beszerezni, kb. 5-600 Ft. Egyéni vélemény, de szerintem a mandulatej mind állagra mind ízre finomabb/jobb.
2015. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, en is az Euro Familyben vrttem felkerekitve volt 500 Ft. Alprot arulnak rizs, mandula es zabtej is van naluk a markatol.
2015. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van a városban eurós bolt, meg fogom ott is nézni! Köszönöm!!!
2015. okt. 29. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!