Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Minek a tünete lehet a lenti...

Minek a tünete lehet a lenti probléma?

Figyelt kérdés
1 éves gyereknél kb. 2 hete időszakos hányás, hasmenés (nem mindennap), étvágytalanság, fáradtság, időnként 38 és 38,5 körüli láz. Nem találom az összefüggéseket. Nem mindennap van hasmenés, a hányás egyre gyakoribb, de az se mindennapos. Az étvágytalanság egyre inkább jellemző, fáradtság is egyre gyakrabban jelentkezik.
2015. okt. 29. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvos már látta, ugye?
2015. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, látta, és lerendezte azzal, hogy fosós-hányós vírus, írt ki hasfogót és speciális tápszert. Az olyan vírus elég erőteljes és átmegy az emberen 2-3 nap alatt, és szerintem itt nem erről van szó.
2015. okt. 29. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljes verkep, ez valami ritkabb betegsegnek tunik.
2015. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogzással mi a helyzet? A fiamnál akkor voltak ilyen tünetek amikor az első,alsó örlője bújt ki. Kb 3 héten át visszatértek azok a tünetek amiket leírtál. Folyamatosan jártunk az orvoshoz,volt vérvétel,széklettenyêsztés,mind negatív. Látszott,hogy bújik elő a fog,amint áttörte az ínyét,megszűntek a panaszok. Az gyerekorvosunk az elején mondta,hogy a foga is csinálhat ilyet,én persze nehezen hittem el,látván a zöld székletet...de a biztonság kedvéért elküldött minket pár vizsgálatra. A többi fogánál csak egy kis nyáladzás meg nyűgösség volt,de ezt az egyet nagyon megszenvedtük!
2015. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A két alsó kettes nő most neki éppen, de már kibújtak egy ideje.
2015. okt. 29. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:

ha tippelni kell:

mérgezés, allergia valamelyik ételtől/re

2015. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia, kisfiamnál is volt valami hasonló, hasmenés, hányás felváltva, láz, ami visszatérő volt, kiszáradás és kórház lett a vége, szalmonellás volt, én biztos bemennék a kórházba...
2015. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Reggel visszamentünk a dokihoz, és adtam le székletmintát is. Pár nap múlva többet tudunk...
2015. okt. 30. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:
szia, van már eredmény? hogy vagytok? (nekünk volt szalmonellánk)
2015. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A széklet normális volt, és a hányás-hasmenés is elmúlt pár nap múlva. De később a hasmenés visszajött 2-szer egy-egy napra. Ha ezen a héten is lesz hasmenés, vérvételre is megyünk.
2015. nov. 18. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!