Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szívzörejből lehet komolyabb...

Szívzörejből lehet komolyabb probléma?

Figyelt kérdés

10 hónapos kislányomnál szívzörejt állapított meg a doktorbácsink, így beutalt minket kardiológiára.

Nagyon félek, hogy valami baja lehet a kislányomnak... :(


2014. ápr. 7. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt szívzörejem 27 évvel ezelőtt. Kivizsgáltak, volt egy kis lyuk a szívemen. Ovis koromra kinőttem, addig fél évente vitt Anyu kontrollra. Most egy másfél éves kislány boldog anyukája vagyok.:-)

Nyugi, viszonylag gyakori a babáknál ez és a többség magától kinövi.

2014. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csak egy ártalmatlan áramlási zörej, ez gyakori. De a biztonság kedvéért, ilyenkor a háziorvos elküldi a gyereket kardiológiára, ott megvizsgálják, és kiderül, hogy van-e valami eltérés, vagy ártalmatlan. Ne aggódj előre ilyen dolgokon, ha súlyos elváltozása lenne, már pár naposan hallották volna a zörejt.
2014. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lazítsál anya, nincs gond.
2014. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig van. 28 vagyok es egy 1,5 eves kislany anyukaja. Engem is kuldtek sok vizsgalatra. Aztan ultrahangon derult ki, hogy hosszukas alaku a szivem es azert van. Pontosan ezt mondta a doki: Olyan a szivem, mint en, magas es sovany.
2014. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!