Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Más is használja megelőzésre...

Más is használja megelőzésre 5-6 éves gyerekénél a Broncho vaxom-ot? Ha igen, mennyi ideig adod, hány hónap?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd az orvos elmondása az adagolasat! Leven ez egy recept köteles szer.
2015. nov. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kioktatást, kedves vagy. Tudom, hogy receptköteles, mert már szedi a kislányom. Arra lennék kíváncsi, hogy általában meddig adják a szülők, már akik adják. - nyilván te nem adod. Ezért a válaszért felesleges volt fáradnid!
2015. nov. 27. 06:40
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Tévedsz. Adtam a gyerekemnek. Úgy és addig, ahogy az orvos előírta, mégpedig azért, mert veled ellentétben én nem laikusokra, hanem szakemberre hallgatok. Nem kell faradnod a válasszal, nem érdekel.

2015. nov. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Mivel Te is fáradtál a válasszal, én is megteszem!


Mivel írtam, hogy szedi a lányom és mivel csak receptereceptre kapható, gondoltam eléggé egyértelmű, hogy beszéltem orvossal. Arra lennék kíváncsi, hogy hányan használják megelőzésre, immunerősítésre, nem konkrét betegségre, amit hiába kérdeznék az orvosomtól. "Laikusoktól" csak azt szeretném megtudni, hogy inkább megelőzésre vagy betegségre használják.


A kérdésre nem válaszoltál pedig szedte a gyereked, arra gondolok csak kötötködsz. Így örülnék ha más kérdésnél tennéd ezt, ha érdembe 2x sem tudtál válaszolni. Köszi!

2015. nov. 27. 08:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi megelőzésre használjuk. 30 napig szedi, 30 nap szünet, aztán 10 napig szedi, 20 nap szünet és ez még kétszer, így fogy el a két doboz.
2015. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megy a zöld kezecske 😊
2015. nov. 27. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányaim is megelőzésre szedték. 6 hónapig ( minden hónapban 10 napig), reggel fél tasak éhgyomorra. Nekünk így adta meg az orvos az adagolást.
2015. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!