Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Alvás közben folyamatos...

Alvás közben folyamatos köhögés mitől lehet?

Figyelt kérdés

17 hónapos kislányom, pár napja ha lefekszik aludni, szinte folyamatosan köhög. Ha felkel, úgy hallom, be van dugulva az orra, de nem jön belőle semmi, és hamar el is múlik, napközben semmi baja.

Van ötletetek mitől lehet ez? Vagy vigyem ezzel már dokihoz?



2015. dec. 1. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a visszacsorgó váladékra tudok gondolni, nálunk is ez van. Tengervizes orrsprével befújok és jól kiszívom, akkor ki is dugul az orra és lejön a váladék szépen.

Nálunk sincs napközben semmi gond, mindig az alvásnál jön a köhögés.

2015. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam amit az első válaszoló írt. Esetleg lehet még a páratartalommal is gond.
2015. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elvinném orvoshoz, hogy meghallgassa a tüdejét. ő majd eldönti, hogy köptető vagy köhögéscsillapító kell.(fekve köhögés nálunk akkor szokott lenni, ha napközben nem tudja felköhögni a váladékot)

Orrdugulás, nemcsak váladéktól lehet, hanem a duzzadt orrnyálkahártyától is. Ilyenkor jó a nasivin orrspray. Az lelohasztja a duzzanatot és újra kap kevegőt.

2015. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, most egyébként én is elkaptam a kicsitől a náthát. 2-3 köhögés után egyből eldugult az orrom, pedig tényleg nem volt benne semmi. Megduzzad az orrnyálkahártya. Csak az orrspray vagy az idő segít. Kb 10 perc múlva újra kaptam levegőt. De akkor megint elkezdtem köhögni...

bocs, hogy leírtam, de ha csak rajta látom a tüneteket nem biztos, hogy egyből tudom mi a baj. Ha már itthon vagyunk saját magam után őt is jobban tudom kezelni. Jobbulást nektek!

2015. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma próbáltam kamillás gőzölést is, de sem lett jó, most meg egyre csúnyábban köhög, igy inkább holnap doki :(
2015. dec. 1. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!