Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 éves lányomnak tegnap ota...

1 éves lányomnak tegnap ota folyik az orra, tobbsegeben vizes ha porszivozom jon kicsit suribb is. Mit szedtek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az a baj hiaba pirszivozpm, par perc mulva ugyanugy szorcsog. A porszivozast termeszetesen nem szereti. Erdemes ilyen esetben is az orrspray? Melyiket ajanljatok? Ti ennyivel viszitek orvoshoz ha mas panasz nincs?
2015. dec. 18. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre azért szerintem nem kell gyógyszert bevenni ,az az orrfolyást nem fogja enyhíteni.

Orvoshoz sem vinném ,ha nem tartana tovább mint kb 5 nap.

Tea ,C vitamin ,sok víz ,mentholos krém.Az orrát sem kell percenként porszívózni ,mert attól jobban termelödik.Legyen sokat friss levegön ,nekem ilyenkor sokkal jobb mint a szobában.:)

2015. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Az orrspray mindenképpen érdemes (tengervizes), orrszívózás előtt, hogy ne tudjon lerakódni a sűrűbb takony pl. az arcüregében. Ugyanezért érdemes gyakran porszívózni. C-vitamint lehet ilyenkor adni (mi a Cebion cseppet használjuk). Orvoshoz ennyivel nem vinném, de ha sárgás a takony, vagy elkezd hurutosan köhögni, érdemes megmutatni.
2015. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cebion csepp, calsiumusk, nekünk azt mindig javasolja az orvos orrfolyásra, és luuf balzsam. Szerintem az nagyon jó. Sok folyadék, és kell orrspray az orrszívások előtt, tengervizes babának való. Sűrűn szívd az orrát, mert ha lerakódik abból alakulhat ki komolyabb betegség. Ha megváltozik az orrváladék színe, akkor minden féleképpen vidd orvoshoz. Meg persze, ha egyéb tünet fellép. Bár a calsiumuscot is csak vényre adnak a patikában.
2015. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!