Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Asztmatikus hörgőgyulladás....

Asztmatikus hörgőgyulladás. Milyen lefolyással számoljak?

Figyelt kérdés

Pár órája voltunk az ügyeleten. Elvileg házhoz mentek volna ki, némi erőszakoskodással még bepofátlankodtunk, hogy csóri gyerek ne várjon egy órát még.

Köhög, főleg alvás közben, száraz köhögés.

Mivel volt kruppos, megijedtem a lehetőségtől, ezért is nézettem meg.


A torka is piros, fáj, de a papírra csak asztmát írtak (míg mondani asztmatikus hörgőgyulladást mondtak...).


Eléggé pörgették, igyekeztem így is kérdezgetni, de gyorsított eljárásban ment az egész, kapkodtak. A felírt gyógyszereket (inhalátor,gyógynövényes cucc köhögésre - nem jut eszembe a neve, és Klacid, valamint Aerius), porlasztott cuccot ott is kapott. Elvileg reggel kap legközelebb.


Másfél éves, szegénykém 5 percenként köhög, elég rosszul aludhat, gondolom a torka is fáj.

Mire számítsunk, akinek volt ilyen gyerekénél, milyen ütemű volt a felgyógyulás?


2015. dec. 24. 23:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!