Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nosibooról vélemények, tapaszt...

Nosibooról vélemények, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon sűrűn náthás, gyakran kell emiatt használni az orrszívó porszívót. Sajnos nagy nem szereti, sír, ordít, úgy kell lefogni. Próbáltam már játékosan, szívtuk a család orrát, plüssök orrát is, de hiába, ha élesbe megy, nem engedi. Nem feltétlenül a porszívó hangja zavarja, inkább a kellemetlen érzés. Kíváncsi lennék, hogy akinek van tapasztalata a nosibooval kapcsolatban, mi a véleménye, esetleg azzal könnyebben menne e? Fél e tőle úgy a kicsi? Vagy azzal sem változott a helyzet. Ha tudnám, hogy könnyebb vele, akkor megvenném, de vélemény, info nélkül nem akarom megvásárolni, mert elég borsos az ára ahhoz, hogy ne tudjuk használni.

2015. dec. 27. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nekünk Dr. Benny van, sokkal olcsóbb és ugyanazt tudja. Már lassan 2 éves a lányom, de még mindig hatékony. Nagyon szereti, ő fogja oda magának, pedig a porszívósnál végig visított. Nekem is egész télen náthás a kislányom, mert a nagyobbik már ovis és minden vírust hazahoz. Nekünk már több mint egy éves, akksija is tök jól bírja. USB-ről tölthető.
2015. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Nem hallottam még erről a fajtáról. Annyit szeretnék még kérdezni, hogy jól kiszívja a gyerkőc orrát, hatékony a szívó ereje? Mert sokaktól hallottam, hogy az elektromos szívók gyengék, és nem hatékonyak.
2015. dec. 27. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan jó, mint a porszívós, de éjszaka és napközben, ha nincs kedvem elővenni a porszívót, akkor az is jó. Nekünk fül orr gégész mondta, hogy ezek jobbak, mint a porszívó, mert nem szárítja az orrnyálkahártyát, ami újabb váladékképződést okoz. Szóval, egy hétig tartó durva megfázásnál kb. 2x veszem elő a porszívót, akkor amikor kevés a Benny.
2015. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Beruházok rá. Egy próbát megér.
2015. dec. 28. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. Mégsem 40.000 Ft-tal kell kísérletezni. Mekkora a gyereked?
2015. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most lesz 22 hónapos. Remélem beválik, mert az a szenvedés amit a porszívóssal csinálunk, az már tarthatatlan.
2015. dec. 31. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!