Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalat Maltofer cseppel...

Tapasztalat Maltofer cseppel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kisfiamat vérszegénynek látta a doktornő és felírt Maltofer cseppet!

Lehet hogy ezért nem hízik rendessen?

2920gr született és tegnap voltunk az 1 éves oltáson ,és csak 8400 gr volt,teljesen kikészít hogy ennyire minimálisakat hízik!!

A védőnő meg szó szerint kiszipolyozza a lelkem hogy etessem etessem!!

Nyilván nem tömhetem, 4x eszik az 5.kajálást egyszerűen nem jön ki időben mert akkor meg bukott sokszor mivel gondolom tele volt nagyon a gyomra!!

Pici hízás mellett ,már totyog egyedül, gügyög ,nem beteges!!

Lehet hogy jót tesz ez a csepp és étváhya is lesz? Köszönöm előre is


2015. nov. 12. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire fog az étvágyán változtatni, de ha vérszegény és gondolom vashiányos is (nézték?), akkor adj neki mindenképp vaspótlást. Az én fiam hónapokig kapott, nem fogta, semmi baja nem volt tőle.
2015. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kapott, rendbe tette a vérképét, ami a vasat illeti. Semmi baj nem volt a használata alatt.
2015. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors vàlaszokat, nem csak lehúzta a szemét és ezt mondta !! 10 csepp per nap de arra gondoltam csak 5 fogok adni! Nagyon félek hogy beteg lesz, mert azt hallodtam a bacik is szeretik a vasar,pont fogzik is , oviba is járunk a tesóért óriási ha benyal valamit!
2015. nov. 12. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Hmmm... az én kisebbik lánykám épp azért kapta csecsemőként, mert nagyon minimálisakat hízott, és egy kis étvágycsinálóként (is) alkalmaztuk, majd fél évig kapta, semmi baja sem lett tőle, és szépen utol is érte a korosztályát...
2015. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Add neki a 10 cseppet, testsúlyhoz számolják hogy mennyi kell. amikor kapta a kisfiam, nem szedett össze semmit, pedig neki nagyon gyenge az immunrendszere, úgy hogy az miatt, hogy kapja, én nem gondolom, hogy hajlamosabb lesz a betegségekre.
2015. nov. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amit hallottál, az csak féligazság! Betegség esetén tényleg nem ajánlott a vaspótlás, mert ezt a bacik is fel tudják használni.

Viszont ha egészséges, akkor nem hajlamosít a betegségre, adhatod neki nyugodtan az előírt adagot. Ha esetleg összeszed valamit az oviban, akkor betegség esetén nem adod neki. Ennyi.

c vitamint és folsavat érdemes még mellé szednu, mert segíti a felszívódását.

2015. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek ment a zöld kezecske!!!!
2015. nov. 12. 17:10
 8/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az én kisfiamnak is Maltofert kell szednie, és nekünk is ajánlotta a doktornő, hogy folsavat és C-vitamint is adjunk mellé. Segítik a vas felszívódását. És legalább az immunrendszerét is támogatják.
2015. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyi cseppet adjál neki, amit az orvos mondott. Fele annyit szerintem nem jó megoldás. (1.vagyok)
2015. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5 csepp semmi. Mi 20-at adtunk,és legalább egy hónap,mire javul az étvágya
2015. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!