Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt valakinek a babajanak...

Volt valakinek a babajanak havonta kéthavonta visszatero láza és magas crp- je? A kislanyom 10 honapos es szeptember ota minden honapban belazasodik ebbol ketszer nathas is volt. Irjon akinek hasonlo volt legyen szives!

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bcg oltásával volt e probléma?
2016. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Teljesen szépen kifakadt neki,sőt még gennyes is volt és nagy.
2016. jan. 15. 14:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, a fiamnak volt, neki is volt labor, minden negatív volt (immunhiányt is néztek neki). Később is fen állt, bár már csak hőemelkedés volt, de gyakrabban, kb. hetente-2 hetente. Gyors CRP-t háziorvos is nézte neki, negatív...

Végül már okból derült ki a tejallergia és azt kell, hogy mondjam, mióta diétázik, nem volt ilyen...

2016. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az lemaradt, hogy tudom, nálatok a CRP magas, de gondoltam leírom...
2016. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vizeletvizsgálatot végeztek? Nem érzékeny ilyenkor a háta?
2016. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minden tenyesztese negativ,meg a vérét is tenyésztették az is .
2016. jan. 16. 10:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tenyésztésre gondoltam, mert az gyakran olyankor is negatív amikor van fertőzése.(függ a mintavételtől, a tárolástól! (ha hűtőszekrényben tárolják szinte biztos, hogy negatív lesz). Ha frissen laborban megnézik mikroszkóp alatt láthatnak benne fehérvérsejtet, ami gyulladásra utal, esetleg baktériumot).

A füle nem szokott folyni?

2016. jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A füle sose szokott fajni! Én a periodikus lazszindromara gondolok...de még immunologiara most fogunk menni,nem tudom mit mondanak. Voltunk már korhazban is egyszer a magas crp miatt, a fül orr gegesz azt mondta tüszős a mandulaja, viszont az osztalyon a gyerekorvos,meg a haziorvos is azt mondták ilyen korban nincs tüszös mandulagyulladas. Szoval sok itt a kerdőjel...
2016. jan. 18. 07:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár a gyerekorvosok azt mondják fogzástól nem lehet lázas, de szerintem igen. Viszont nem magyarázza a magas CRP-t. Egyébként mennyire magas a CRP-je?
2016. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mi a bcgtől kaptunk atipusos tbt-t. a tüneteink ezek voltak, plusz óriási volt a hasa a fiamnak meg tele volt mindenhol megnagyobbodott nyirokcsomókkal. Több hónap után derült ki mi a baja a fiamnak.
2016. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!