Acc100 kruppos gyereknek?

Figyelt kérdés
Ez a 2. éjszakám,amit őrködéssel töltök.Nyitott ablaknál alszik a gyerek,mást nem tudok kitalálni,mert a doki azt mondta,hogy ha nem javul az állapota pár nap múlva,vigyem vissza.Most azon gondolkodok,hogy van itthon acc100.Ha kruppos a gyerek éjszaka abbólnappalkaphat?Tele van huruttal a kis torka.

2016. jan. 27. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Utána olvastam a kruppnak, azt írták, hogy az száraz köhögés. Ugyanaz a gond, mint az asztmánál, hogy beszűkülnek a légutak. Ha te erre te köptetőt adsz, még több váladék keletkezik, még jobban fuldokolni fog. Az asztmások gyógyszere, nyákoldója a ventolin. Az asztmánál is először fulladás, utána tele lesz váladékkal, de tilos köptetőt kapniuk, amit a háziorvosok sajnos előszeretettel adnak. Keresnék egy pulmonológust a helyedben akár magánban is.
2016. jan. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs hidegpárásítód, ultrahangos inhalátorod,babyhallered flixotide spray-vel? nekem is kruppos és ezeket kaptuk rá,azóta nem kellett kórházba vinnem.
2016. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és amikor már hurutos a köhögése,akkor mehet az acc,amíg szárz addig még nem.
2016. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,már hurutos.Talán ma éjjel már jobban alszunk.Nincs párásítónk,de az ablakot részeire nyitva hagytam,így sokkal nyugodtabban aludt.
2016. jan. 27. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
és kúpod sincs? mit csinálsz ha egyszer befullad? ez életveszélyes is lehet.
2016. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Párásító nekem is volt, pedig annak már 30 éve!!!

Felelőtlen vagy.

2016. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!