Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Dokinő felírt Spiropentet a...

Dokinő felírt Spiropentet a lányomnak, de mondta hogy pörget kicsit?

Figyelt kérdés

Ugye nem fogja kikészíteni a kis szívèt!?

És egyáltslàn miért pörgeti fel ezt el tudja nekem mondani?

Köszönöm előre is


2016. jan. 29. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Az idegrendszerre is hat, este, lefekves elott nem is szabad adni.

Mondjuk az en fiam nem porgott tole, ez is gyerekfuggo, ismeros fia viszont igen. A pulzusat nem neztem, nyilvan magasabb lett, de hallgass a dokira, nem lesz semmi baj, nagyobb gond lehet abbol, ha a horgoi nem dolgoznak rendesen.

2016. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm persze ,csak arra gondoltam adok neki helyette Ventolin sprait!!

Holnap meg is beszélem a dokival!

De így is kevesebb adagot írt fel mert csak kis sípolást hallodt szerencsére!

2x5 ml

2016. jan. 29. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi idős?

Lányom is Spiropentet kapott, neki sajnos annyira felpörgette a szívét, hogy rohamokat kapott tőle, kórházba kellett vinni. A doktornő a kórházban mondta, h nem ez volt az első eset, amit a Spiropent okozott.

Múltkor egy cikk is volt erről , hogy mennyire elavult szer.

Én nem mondom, h ne add neki, de én ilyet soha de soha többé nem adok egyik gyerekemnek sem (lányom éppenhogy kapott belőle :(, nem volt nagy adag, sőt, alig egy kiskanálnyi).

Persze neten olvasgattam, volt , aki írta, hogy irtó györsan vert a gyerek szíve, meg volt, aki írta, hogy felpörgött tőle, de sokan nem írtak semmi mellékhatást.

2016. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy este nem lehet adni.tegnap írta ki nekünk is a doki de azt mondta reggel és este adjunk neki 3,5ml-t.
2016. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Egyszer kapott a lányom, 5 napig nem aludt tőle, de már őrjöngött a fáradtságtól,így én többet nem adom neki.

Külföldön a sportolók doppingszerként használják

2016. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jesszusom miket irtok, na nem adom neki többé nem akarom kinyirni a saját gyerekemet!!! Jézusom !!!

Bár kicsit pörgött úgy egy órát de most itt horkol mellettem

2016. jan. 29. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért a Ventolin sem éppen vitamin, de tény, hogy a spiro ellen mostanában sokat kampányolnak...

Mi elég régóta használjuk, mindig van itthon, évente egyszer egy hétig kell, és nem tapasztaltam káros hatását. Éjszakára is szoktam adni, ha kell. Talán egy icipicit pörgősebb tőle a lányom, de semmi komoly.

2016. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A régi dokinő mondta hogy ha pörög tőle adjam helyette a Ventolint apa csinált egy jópofa belégzőt pohárból szerintem nem adom neki többet a spirót,de ez az új dokinö nem mondta a Ventolint
2016. jan. 29. 22:50
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem sok a 2x5 ml?

Meg hogy adjam a köptetővel ?

Reggel a köptetőt aztán pár óra mulva ezt a förmedvényt?

2016. jan. 29. 22:52
 10/10 A kérdező kommentje:
3,5 éves de elég massziv kisdisznó, 18 kg
2016. jan. 31. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!