Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Daganatos kutyától lehet baja...

Daganatos kutyától lehet baja a gyerekemnek?!

Figyelt kérdés

Az történt, hogy a hétvége folyamán meglátogattak bennünket a most 7 hónapos kisfiam keresztszülei és ölelgették a gyereket, meg játszottak vele és utána közölték, hogy a kutyájuk, akit lakásban tartanak rákos beteg és már kifakadt az egyik daganata.


Szerintetek lehet ettől valami baja a gyermekemnek?


2016. febr. 17. 10:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
15%

Jó nagy parasztok vagytok, a kérdező nem tudott valamit, akkor most fel vagytok jogosítva a taplóságra?


Különben nem, a rák nem fertőző betegség, semmi baja nem lesz a gyereknek.

2016. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Szegény kutya! :(

Nem lesz semmi baja, a rák nem fertőző.

2016. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Akik értelmes választ adtak, azoknak köszönöm. Főleg Neked utolsó válaszadó.


A többieknek: nem kioktatásra vágytam. Csak képzeljétek magatokat a helyembe, szerintem hasonló szituációnak ti sem örültetek volna. Persze annyit én is tudok, hogy a rák nem cseppfertőzéssel, érintéssel terjed. De elsőre rendesen megijedtem.

2016. febr. 17. 11:26
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
De mitől? Most feltennék ha akarnék egy fotót, ahol a rákos nagymamám ölébe van a 6 hetes dédunokája. Innenstől minden nap látogattuk, hisz végstádiumú volt.
2016. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem a ráktól, inkább fertőzéstől tarthat.
2016. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, de ha kiszakadt a daganata, akkor is gondolom kezet mosva átöltözve jöttek babalátogatóba, vagy nem?
2016. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen, én fertőzéstől tartok inkább, ezeknek természetes, hogy a beteg kutyát ölelgetik és nem vagyok benne biztos, hogy fertőtlenítettek bármit is.
2016. febr. 17. 16:11
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Neked nem természetes, ha van egy kutyád, akiért felelősséget vállalatál és beteg lesz, hogy ölelgeted?
2016. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem természetes. Mondjuk én nem vagyok a híve a lakásban tartott kutyáknak, mert szerintem se a kutyának, se az embernek ez nem jó.


És ha volna egy öreg kutyám, aki már halálos beteg és úgyis meg fog halni, akkor én lennék annyira könyörületes, hogy elaltatnám, minek hosszabbítsam meg a szenvedését tök fölöslegesen?


De azóta a kutya el is pusztult.

2016. febr. 18. 08:14
 20/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem rosszból... de egy öreg, legyengült kutya előbb kap el az embertől bármit, mint fordítva. lehet a gázdik pont tőletek vittek haza valamit, amitől végül elpusztult :o
2016. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!