Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen probiotikumot adjak 14...

Milyen probiotikumot adjak 14 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Antibiotikum szedése miatt szeretném neki adni. Tudom van sok fajta, kinek melyik vált be? Mikor kisebb volt széklet problémára kapta a Biogaiat, az akkor bevált, akkor volt 3-4 hónapos. Adhatom neki azt most is, vagy az csak a nagyon piciknek való? Valaki adta a Biogaiat ilyen esetben nagyobb gyerkőcnek? Vagy van annál jobb?

2016. febr. 20. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ÚGy tudom, hogy ennyi idősnek is adható a biogaia. Ha bevált, add azt. Án pro kidet adtam, úgy gondolom, hogy jó.
2016. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tudom ajánlani neked a pro kid- et. Ebben 5 féle baktériumtörzs található. A kórházban is ezt ajánlják.
2016. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A protexinben 7-féle van, nekünk azt ajánlották. A Biogaia nekünk nem vált be.
2016. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!