Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha mondjuk torokgyulladása...

Ha mondjuk torokgyulladása lenne a kisfiamnak aki 16,5 hónapos, és nem tudom kiváltani a gyógyszert milyen nagy baja lenne?

Figyelt kérdés

Sajnos szó szerint egy fillérünk sincs egyetlen segítségünk ,sincs, és ma viszem a kicsit orvoshoz, már előre rettegek mit ír fel a dokinő mert nem tudnám kiváltani!! Az a jó hogy 2 napja nem lázas , csak iszonyúan taknyos , szörcsög röfög, nappal szívjuk az orrocskáját tök jól el van de éjjel botzalmas!

Szinte patika van itthon , tehát van miből válogatni a doktornőnek , ezeket a felsorolom neki az jó?

Kérem a negatív válaszolók kíméljenek van elég bajunk!!

Köszönöm


2016. febr. 22. 06:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
meg azt hiszem félreértjük egymást: a kérdező írja hogy a gyermek lázas volt...Te mit értesz megfázás alatt? ha csak náthás de nincs láz? mert azzal én sem megyek orvoshoz...itt most a lázon volt a hangsúly részemről.
2016. febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy normális gyógyszertől hamar meggyógyul, egyéb szerektől lehet, hogy rosszabb lesz az állapota.
2016. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
14%
A kérdés nem az volt, hogy kell e orvoshoz menni vagy sem, hanem hogy ha az orvos ír fel valamit és nem váltja ki, mi lesz a következménye. A sima nathabol is lehet tüdőgyulladás, az az egyik. A másik meg, hogy nyilván nem csak kicsit van megfazva a gyerek, ha egyszer folyamatosan az orrát szívják. Plusz a 2 napja nem lázas azt jelenti, hogy előtte napokig lázas volt a gyerek. Amúgy a vírusos megbetegedéseknél gyakoribb a láz, a bakterialisnal ritkább. Kicsiknek sokszor adnak antibiotikumot ilyen olyan gyulladásos betegségeknél, hogy elkeruljek a súlyosabb, bakteriális fertőzést
2016. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

akkor lehet hogy én egy ufó vagyok, de ha a gyerekem lázas, és mellette náthás, taknyos akkor elviszem orvoshoz, a rendelő 5 perc, a tb meg ennyit megtehet ha már fizetem.

tudom hogy nem ez volt a kérdés, valaki itt írta hogy nem viszi orvoshoz, úgy hogy nem is ismeri a kérdező körülményeit: erre írtam hogy ha lázas volt és mellette volt más tünet akkor el kell vinni ha nem volt mellette más tünet tehát nincs együtt láz és nátha akkor nem kell...nem írja a kérdező mióta taknyos...nem zártam ki hogy a lázzal együtt már a nátha is elkezdődött.

2016. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 inci666 válasza:
Mindenképpen beszélj a doktornővel mond el őszintén mi van.Tud felírni olcsobb gyógyszert vagy tud adni ha van erre a célra gyógyszer a rendelőben.
2016. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szóval köszönöm a válaszokat!.A dokinő megvizsgálta a drágámat èsazt mondta vírus fertőzése van ,ha lázas értelem szerűen csillapítás, c vitamin, orrszívás ezerrel , estére Fenistil csepp,ennyi!

Ma már egy fokkal jobb bár tényleg vagy 15x szívtam a nóziját!!

Ordított de ez van később jobb lesz!

Rengeteget iszik, enni kevesebbet!!

Remélem pár nap és rendben lesz!!

Mindenkinek köszönöm a tanácsát

2016. febr. 23. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!