Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Az én okos 2 éves kisfiamnál...

Az én okos 2 éves kisfiamnál ma diagnosztizáltak autizmust, most az öngyilkosságon gondolkodom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 18:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/242 anonim ***** válasza:
10%
Utána néztem és sajnos ismerek is felnőtt autistát. Enyém is program császáros volt, egy orvosi műhiba miatt.
2016. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/242 A kérdező kommentje:
de nem volt kenyelmi csaszar!!elfolyt a magzatviz es az orvos ugy döntött jobb a csaszar bmert nem volt elegge lent a feje.semmi nagyobb probléma nem volt
2016. márc. 7. 19:30
 43/242 A kérdező kommentje:
TEhat meg egyszer:nem ertettem felre semmit.MA ADTAK KI A DIAGNOZIST!Rajta van a papiron.összesen 3 szor voltunk az ambulancián abbol ketszer a gyerekkel egyszer pedig egy 2 oras kerdöiven mentünk vegig.Ma a negyedik alkalmommal mondtak ki hogy autista.NEM GYANU!!
2016. márc. 7. 19:32
 44/242 A kérdező kommentje:
szerettem volna hogy ezt ne irjak le mert nem akarom hogy egy eletre megbelyegezzek.de azt mondtak erre nincs lehetősés.azt is elmondták igényelhetem a meghosszabbitott gyest.egyszerüen fel sem fogom.pedig a fiam teljesen normális semmi egyértelmü jelét nem látni külsö személyként
2016. márc. 7. 19:35
 45/242 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiadnak rengeteg lehetősége van az életében bármire még. Az anyjának a helyén kell lennie ehhez, azért adtak korán diagnózist. Nem szabad ennyire korlátoltan hozzáállni, főleg, hogy a gyerekedről van szó. Bármire van esélye autistaként is. Ha a szülői háttér megfelelő, még több is lehet az élete, mint akikkel nem törődtek, vagy elhagytak, hiába egészségesek.
2016. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/242 anonim ***** válasza:
76%

A személyes adatok kitakarásával fotózd már be légyszi a dokumentumot.

Van súlyos autista gyereket nevelő ismerősöm, aki nagyon penge emiatt a témában, és ő maga mondta, hogy 3 éves kor alatt sehol nem diagnosztizálnak, mert akkor még nem megbízható a diagnózis.

2016. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/242 A kérdező kommentje:
sajna nem tudom mert nem vagyok otthon a szüleimnél vagyok igy nem tudok scannelni.Ma mondta egy orvos hogy 18 hóstól tudnak diagnosztizálni.Ez biztos hogy igy van.
2016. márc. 7. 19:56
 48/242 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 éves a nagyobbik fiam. Megnéztem a kérdőívet, amit küldtetek itt elérésként. Hát nagyon sok olyan van benne, ami rá 2 évesként erősen jellemző és gond s lehetne. De ugyan ezek igazak a szomszéd 2,5 évesére és még jópár játszótéri kisfiúra is kb, egy idősek.

A lány unokatéstvérére meg nem igazak ezek.

Nekem gyanús, hogy a fiadnak mennyire is lehet biztos ez a diagnózis, ez alapján, amiket itt összeolvastam az autizmus,hu-n. Persze lehet, hogy az enyém is autista lehet...

2016. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/242 A kérdező kommentje:
holnap elküldöm ha gondolod.
2016. márc. 7. 19:56
 50/242 A kérdező kommentje:
egy kérdés:szerintetek az ország legnagyobb autista központjában egy orvos kimond és leir egy ilyen diagnozist az lehet hogy nem biztos?ezt nem értem?
2016. márc. 7. 19:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!