Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Dr Sapy Tamas vélemények? Jo...

Dr Sapy Tamas vélemények? Jo es rosz?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem rosz lett a ràkszürésem P4 Hsil Asc-h es voltam Sapy doktornal es azt mondta műtét egyből nem is akart még egy ràkszürést csinálni pedig az első ami ki jött azt nem nàla csináltam. Olyan szomorú lettem mert ugy érezem hogy csak műteni akar a pénzért nem segíteni!

#citológia #Rak szures
2016. márc. 16. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy másik orvost, ha benne nem bízol, de P4-el nem kellene (már bocs a kifejezésért, de) szarakodni.


Egyébként van jó és rossz véleményem is róla. Kellett engem is műteni, egy fillért nem fogadott el. Nála szültem, nem szülnék újra nála. Barátnőm ugyanakkor elégedett volt vele szüléskor is.

2016. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönom vâladzod!Mivel műtött?en is nála szültem az ok volt!
2016. márc. 18. 07:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Méhszájseb
2016. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!