Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győri Kaáli intézet dr....

Győri Kaáli intézet dr. Kőrosi Tamás vélemények?

Figyelt kérdés
4. lombikomra készülök és eddig Pestre jártam a BMC-be most szeretnék váltani és a győri kaáliról sok jót hallottam csak nem tudom mi a különbség a pesti és a győri között. valamit ha már valaki járt Kőrösinél akkor kíváncsi vagyok a véleményére.
2012. okt. 14. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Dr. Kőrösi Tamás a legjobb orvos a meddőségi szakterületen. Sok orvoshoz volt "szerencsém" a sok évnyi eredménytelen próbálkozás alatt, s egyik sem közelítette meg Kőrösi doktort sem szakmailag, sem emberileg. Neki köszönhetjük a babánkat! A konzultációra sokat kell várni általában, de megéri!!!! Csak ajánlani tudom. Több ismerősöm is ment hozzá, eddig mindenkinek babája, vagy babái :) lettek :)
2012. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit tanácstalan vagyok mert a pesti és a győri kaáli között vacillálok jobban mondva Kőrösi doki és a pesti dr.Krizsa Ferenc között vagyis nem tudom hogy győr van-e annyival jobb hogy beválaljam az utazást persze ha igen akkor mindenkép megéri.
2012. okt. 15. 09:57
 4/7 anonim válasza:
Nyíregyházáról utazgattam Győrbe és a többi ismerősöm is Szabolcs és Hajdú megyékből, ill. egy Ausztriából. Mindannyiójuknak babájuk lett Kőrösi doktornál, úgyhogy szerintem nincs olyan távolság, ami ne érné meg :)
2012. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze így a 4. lombikra készülve úgy gondolom nem szabad hogy egy utazás vagy koránkelés álljon a siker útjába. Azt megkérdezhetem, hogy kb. hányszor kellett menned? csak hogy hogy számoljak szabi terén
2012. okt. 16. 10:43
 6/7 anonim válasza:
Kb. 4-5 alkalommal voltam, de ez egyénfüggő, mert attól is függ, hogy mi a probléma, mennyire tárták már fel a bajokat, vagy újabb vizsgálatokat kell készíteni. Szerintem min. 4-5 alkalommal számolnod kell (egy konzultáció, vérvétel, punkció, transzfer minimum). Remélem minden szerencsésen alakul majd Nálad is!! :-)
2012. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hkujber válasza:

Kőrösi doktorúr benne van a világ top 5-jében!

Kaáli Professzor Úr választotta és kérte fel a kezdetektől a Győri Kaáli Intézet vezetésére.A tudása,hozzáállása emberfeletti!

Több helyen voltunk,végül ismeretség útján bekerültünk hozzá,az eredményeimet látván azonnal megmondta,hogy mi a probléma!A szánk tátva maradt....elsőre sikerült nála a lombik <3<3

7 hetes ikres kismama :)

2015. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!