Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalt már valaki hasonlót...

Tapasztalt már valaki hasonlót? Szorulas tema.

Figyelt kérdés

2 eves kisfiam kb. egy hónapja küzd szekrekedessel. A klasszikus házi praktikakon, mint sok folyadék, rostban gazdag táplálkozás, asztalt gyümölcsök stb. már rég túl vagyunk. Eljutottunk odáig, hogy laevolacot és glicerines kupot is kell használnunk, mert máskülönben (és ez az,amire kíváncsi vagyok,hogy más tapasztalt e már hasonlot) csak "osszemaszatolja" a pelenkat. Segitseg nelkul kakil tehat, de azt nem neveznem szekletnek, szo szerint, mintha picit osszefirkalna a pelust, es ennyi. Semmi bogyo, semmi erolkodes, csak egy 20ftos méretű maszatolas.


Doki hétfőn jön, bar már korábban is mondtam neki a problémát, de a kupon kívül semmit nem mondott.



2016. ápr. 9. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is itt a fórumon kaptam sok éve segítséget, nálunk is ez volt, illetve a lányom a kúpot nem tolerálta (egyszer beöntést adtam neki).

Ami hosszú távon segített, az a probiotikum kúra.

Úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, ártani nem árt.

(Én Pro+Kid-et vettem a Bonolacttól, de biztos más is megfelel, n akkor az ár miatt vettem azt, mert az egyik legolcsóbb...)

4-5 nap után már volt hatás, de először 3 hónapig adtam neki non-stop, aztán tartottam pár hónap szünetet és később még néhány egy hónapos kúrát, de aztán nem kellett többször. Ennek már 5 éve, azóta is rendben van.


Amit még figyeltem mellette: kakaó, csoki, banán és rizs a legfogósabb ételek, ezeket nem adtam neki egy darabig, és később is módjával.

2016. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!