Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek hogyan lehet egy...

Szerintetek hogyan lehet egy 2 éves " hiperaktív" gyereket "ágyhoz kötni"? Csípőizületi probléma miatt.

Figyelt kérdés
Szigirú ágynyugalmat írt elő a Doki...

2016. ápr. 9. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én ha elviszem játszóhazba meg a nagyihoz sétálva (neki hosszu séte)akkor ebéd után 3-4 orát alszik, ezután csak két orát aktiv vacsi furdes es ismét alszik olyan 11 orát.


Lehet ha delelott motorozni vinnéd az nen veszi ugy igenybe a csípőt viszont leterheli annyira hogy ebed után sokat alszk

2016. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy. És ezt szerintem az orvos se gondolta komolyan, hogy egy 2 évest ágyhoz lehetne kötni.

Max. annyit tudsz tenni, hogy amennyit tudod lefoglalod olyan dolgokkal, amiket az ágyban is lehet csinálni, mesenézés, rajzolgatás, kirakózás, vagy bármi, amivel le tudod kötni.

De nem gondolnám, ha egy gyerek nem olyan beteg, hogy ő magától nem tud felkelni, mert annyira rosszul van, akkor bármi módon is ágyban lehetne tartani.

2016. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*kiszámolva igy 8 ora az aktiv ideje azt kell csipokimelo modon eltolteni
2016. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is hasonlókra gondoltam, mint a 2. Válaszoló. Esetleg, ha van még valakinek tippje az írja le légyszi. Minden ötlet sokat segíthet. Köszönöm!
2016. ápr. 9. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ember segíteni akar erre lepontozzák..
2016. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a saját két évesemből kiindulva sehogy.

Persze pár percekre le lehet kötni a figyelmét rajzolás, festés, gyurmázás, kirakózás, mondókázás, de a teljes ágynyugalom kizárt.

Ha esetleg szeret autóban utazni és azt szabad, akkor kocsikázzatok.

2016. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a tippeket, elnézést a lepontozásért. Nem tudom melyik válaszadó vagy. Szerintem a motorozás nem olyan jó ötlet.

A kocsikázás viszont igen.

Köszi mindenkinek!!

2016. ápr. 9. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha annyira fontos hogy ágyhoz legyen kötve, akkor kicsit muszàj leszedálni, máshogy nem megy. Gondolom esetetekben azért mozoghat, hisz az orvos is tudja milyen egy két éves. Egyébkènt nem a legjobb megoldás, de egy tablettel talán sokat lenne ágyban. De hogy utàna hogy veszed el tőle..:)
2019. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húú, sikerült egy több éves kérdésre válaszolnom, néha elkalandozok:)
2019. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!