Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 8 hónapos babám fogyott ez...

Sankarea kérdése:

8 hónapos babám fogyott ez normális?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2910 grammal született.Most 8 hónapos .Múlt hónapban 8750 gramm volt most 8730 gramm.Enni eszik rendesen és szopizik.

El kapta a szájpenész és volt egy kicsit náthás is.Kúszik,mászik,kiságyba feláll,sokat mozog

Állhat e ez a két betegség a fogyás mögött vagy valami komolyabbra kell gondolni? Azt mondta a védőnő tápszerezni kell ha kövi hónapban nem produkál súlygyarapodást.Aggódom :(



2016. máj. 24. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már! 20 gramm nem jelent ijesztő fogyást egy ilyen idős babánál. 20 gramm semmi. Ráadásul beteg is volt.

Vannak olyan babák, akik semmit nem híznak, vagy épp némileg fogynak a második fél évben.

Ahhoz képest, hogy mennyivel született, nagyon is jó súlyban van.

2016. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii a megnyugtató választ :) Én is azzal nyugtattam magam,hogy nagyon jó súlyban van még így is és szerintem a védőnő el is rontott valamit mert 68 cm volt a múlt hónapban és most is annyit írt be szóval nem hiszem hogy 1cm-t sem nyúlt volna amikor látható a ruháin is meg a babón is hogy nő :)
2016. máj. 24. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!