Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves kislanyom beteg volt...

2 eves kislanyom beteg volt es nagyon sokat fogyott normalis ez?

Figyelt kérdés
Eddig olyan kis husika volt mindenhol de most beteg volt 3 napig magas lazzal es nem sokat evett es ugy lefogyott,hogy kivanak a bordai!!Normalis ez,hogy par nap alatt igy lefogy?

2013. febr. 23. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod lemérni, hogy kb menyit fogyott? Elvileg előfordulhat, de 3 nap alatt azért szerintem annyi nem megy le, hogy így megváltozzon. Azért ha nem csak 0,5 kg körüli ment le, megkérdezném az orvost, hogy megnyugodjak.

Kislányomnak 2 évesen 1 hétig hasmenése volt, és kb. 100 g-ot fogyott úgy, hogy előtte 2 hónappal lett mérve, azt mondták, az még belefér, bár Ő alapból vékony.

2013. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 éves fiam az utóbbi 1 hónapban betegségből betegségbe esett - ő is fogyott 30 dkg-ot. Esnek le róla a nadrágjai :(. Sokkal látványosabb, mint 30 dkg... Azt hittem, hogy több kiló lement róla, de nem...


Mérd meg a kislányod! (Lehet, hogy "csak" az elveszett folyadékot látod)

2013. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megprobalom lemerni,hogy mennyi ment le.Kapott antibiotikumot es arra gyanakszom,hogy nem szivodik fel rendesen az etel neki .Vettem neki probiotikumot hatha az rendbe teszi a hasat. Az a helyzet,hogy o nem ,hogy hasmeneses hanem szekrekedese van.
2013. febr. 23. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Ha legközelebb erősebb antibiotikumot kap, az elejétől adjál neki probiotikumot, csak tartsál közte 2-3 órát.

2013. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
LEmertem es 13kg ahogy eddig is,mondjuk o normalis merlegre allva engedi cak lemerni magat es az nem igazan mutat dkg.Nem ertem pedig a pelus is lecsuszik rola olyan kis vekonynk latszik.
2013. febr. 24. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Fiam is 13 kg volt :) Most 12,7 - nekünk megbízható, digitális mérlegünk van - én is mindig ráállítom.


Biztos azt látod, hogy leürült az emésztőrendszere (gyomor - belek), mivel kevesebbet evett :)

2013. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!