Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kicsipte a pisi de nem mulik?

Kicsipte a pisi de nem mulik?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Kisfiam multhet vege fele ugy ebredt h nagyon pisis a pizsama es a combja feneke kiuteses. Maskor is volt mar ilyen..megfurdettem bekentem sudocremmel gondoltam elmulik szepen. De nem mult a hetvegeig sem ezert hetfon orvoshoz vittem aki kozolte h nem tudja mi ez :O vettem bephanten plusst azzal kentem 2 napig de rosszabb lett mert viszketni kezdett..gondoltam gomba elkezdtem kenni canestennel kozbe hivtam a borgyogyaszatot ahol masfel honap mulva fogadnanak :/ :/ a combja toveben mar szep neki de a terde fele mintha tobb lenne es egy ket potty van mar a masik laban is ..nem ertem :/ hnap kerek beutalot a Heim Pal korhazba csak a velemenyetekre lennek kivancsi ill. hogy nalatok.volt e mar ilyen? koszonom


2016. máj. 26. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj ki más pelust,hátha...ha oda mész a bőrgyógyászatra nem látnak el ambulánsan?
2016. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!