Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Elkaphatja a baba a torokgyull...

Elkaphatja a baba a torokgyulladást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kiderült, hogy a nyelési nehézségemnek torokgyulladás az oka, egyenlőre semmilyen kísérő tünetem sincs. Van egy 7 hónapos Csodám, és nagyon nem szeretném, hogy elkapja. Azt sem tudom, ez fertőző e egyáltalán. Szoptatok, így az orvos doritricint és salvus vízzel történő gargalizálást javasolt. Hasonló problémát átélt anyukáktól kérdezném van e mód a hatékony gyors javulásra valami házi praktikával? És a legfontosabb mit tehetnék, hogy a Picim ne kapja el( no puszi, sűrű kézmosás...) köszönöm
2016. jún. 17. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszintén én többször voltam beteg az elmúlt 1 évben, egyszer sem kapta el tőlem
2016. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elkaphatja. Ugyanis a torokgyulladást fertőzés okozza.

Így van, ahogy írtad, a puszilgatás kerülése, illetve a kézmosás alap.

Viszont ennek ellenére is elkaphatja, nincs semmi kizárva. Mást nem tudsz csinálni, mint, amit az orvos mond, pár nap és elmúlik.

2016. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!