Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tippeket, tanácsokat szeretnék...

Tippeket, tanácsokat szeretnék? (lázas állapot)

Figyelt kérdés

Tegnap este óta nehezen csillapítható, 39 körüli láza van. Ma az orvos alaposan megvizsgálta, háromnapos lázra gyanakszik, de a tényleg nagyon alapos vizsgálat után se tudott pontos diagnózist mondani - valamilyen vírus. Lázat csillapítjuk, folyadékot pótoljuk, ezzel nincs is gond.


De alvás közben gyakran felsirdogál félálomban. Gondolom rossz a közérzete. Ilyenkor bemegyek, kicsit simogatom a hátát, akkor megnyugszik egy fél órára.


Amivel gondban vagyok: valószínű, hogy ez alázas, levert állapot éjjel, sőt holnap is tartani fog (orvos szerint).

Mivel simogatásra megnyugszik, arra gondoltam, hogy éjszakára kihoznánk és valamelyikünk együtt alszik vele, ha nyűgös, akkor simogatjuk, ha pedig gyógyszerezni kell, gyorsabban észrevesszük.

De a bibi: a saját ágyán kívül máshol nem hajlandó elaludni. Felugrik, játszik, piszkál minket, tehát minden van, csak alvás nincs.


Egyetlen egyszer aludt velünk, amikor folyamatosan sugárban hányt és éjjel is rehidratáló folyadékot kanalaztunk bele 10 percenként, hogy ne kerüljön kórházba. De akkor tényleg alig élt, szinte ájultan aludt. Ha ennél egy fokkal jobban van, már nem marad meg a mi ágyunkban.


2016. jún. 17. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Aludj te bent vele.

Mi épp most vagyunk túl ezen. Én is megágyaztam magamnak a kislányom ágya mellett a földön és két éjszaka ott aludtam, itattam, lázat mértem, gyógyszereztem.

2016. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor meg ki akarna mászni az ágyából, hogy játsszon.
2016. jún. 17. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!