Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tudnátok valami jó, házi...

Tudnátok valami jó, házi praktikát kisfiam lábrándulására?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiam 15 hónapos és tegnap vettem észre, hogy a délutáni alvása után nem jár olyan biztosan. A bal lábára sántít, biceg, nem mer teljesen rálépni. Emiatt el is esik. Gondoltam rá, hogy úgy eshetett el valamikor esetleg, hogy megütötte valamijét (térdét, bokáját) és az fáj neki. Mivel többször is nyúlkált a kukija felé, illetve combtőhöz, arra is gondoltam, hogy felfázott és valami ágyéktájon fáj neki. Pelenkázásnál megvizsgálgattam, megnyomkodtam neki, de nem volt érzékeny sehol. Egyébként jön megy, mint akinek nincs baja. Na de reggelre kevesebbet is pisilt és ugyanúgy sántított így elvittem az orvoshoz. Nyilván "ennek a gyereknek semmi baja". Megnézték a vizelet Ph-ját, ok minden. A kukiját is, azzal sem volt gond. A csípőjét is megmozgatta, a lábát is mindenhol. Mondta, hogy a csípőjének semmi baja. A térdét mérőszalaggal megmérte nekem, hogy ugyanakkora, nincs bedagadva. Sétáltatta, persze akkor nem sántított látványosan, de a végére a karomba esett bele. De amit a drnő látott szreinte semmi baja a gyereknek. De hát én ismerem, látom, hogy nem úgy megy. És a családból is látja mindenki, szóval ezt biztosra állítom nektek, hogy biceg és nem tud rálépni rendesen a bal lábára.Na lényeg, hogy mondta hogy valószínűleg akkor biztos csak valami rándulás vagy meghúzta. Na jelenleg ebbe ringatom magam...ezért kérdezném, hogy tudtok-e ajánlani valami praktikát arra, hogy hamarabb múljon neki...vagy úgy egyébként mit csináljak vele? Mert hát jelenleg az sem tudom, hogy ha meg is húzta, akkor hol van a bibi. Kössem be a térdét, bokáját? Masszírozzam? Esetleg valami krémmel tudom neki kenni a lábát? Ha nem fog javulni a hétvége alatt, kedden viszem úgyis tanácsadásra, majd akkor ott felvetem még egyszer a dolgot és esetleg ortopédiára kérek beutalót. Ez a terv...

Előre is köszi a válaszokat! :)



2016. jún. 30. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem addig is amíg nem viszed másik orvoshoz (mert vidd) az óvatos masszírozás jó ha nem okoz fájdalmat neki figyeld is közbe hátha kiderül legalább hol fájlalja annyival is okosabb leszel
2016. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!