Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfius anyukák, hogyan...

Kisfius anyukák, hogyan vehetem észre ha a kisbabám fel fázik? Mik a tünetek ha valakinél volt ilyen probléma?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert kisfiam lassan 10 hónapos lesz,még nem tud mászni de kúszik egész nap és ott szeret lenni ahol én vagyok,most tanulja felhúzni magát mindenhol ahol csak megkapaszkodhat valamiben.Van ahol csempe van vagy laminált parkett.Ilyen melegben nem öltöztethetem fel nagyon.Van mikor 27 fok is van a lakásba,egy bady van rajta,hosszú nadrág és zokni,de van mikor félek hogy félfázik.Előre köszönöm válaszaitokat!

2016. júl. 14. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu nadrag es zokni ?

38 fokban?

Az en egy evesem zokni nelkul van a kovon fel eves kora ota. Soha nem volt beteg.

2016. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Snorri ***** válasza:
100%
Megváltozik a vizeletének a szaga, véres vizelet, csípi pisilés közben,ezért oda-oda nyúl, nyűgös, étvágytalan, lázas.
2016. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a válaszodat.Mostanában csak nyűgösebb volt babám a megszokottnál de a többi tünet szerencsére nem jelentkezett.
2016. júl. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!