Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Be szoktatok ti is segíteni a...

Be szoktatok ti is segíteni a babának, picit megingerelni lázmerovel a popsiba hogy tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
En soha nem tettem
2016. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nagyon nehezen kakilt a babám, úgyhogy előfordult, igen, sőt, mikor kórházban voltunk, szélcsövezték is, még sőtebb, egyszer beöntést is kapott, mikor már négy napja nem kakilt. De ezekkel mind vigyázni kell, mert hozzászokik az ingerhez a baba és utána már nem tud anélkül kakilni. Hozzátáplálástól már arra figyeltem, hogy mindig kapjon olyan ételt, eleinte nyilván ez gyümölcs volt, ami kicsit hajt. Később aztán segített a tejtermék, lekvár, nálunk a hüvelyesek is. Előfordult, hogy Laevolacot kellett adnom, de azt is csak ritkán szabad, mert ugyanúgy hozzászokást okoz. És még sok minden mást is kipróbáltam... Paraffinolaj, sima olaj, kúp... Aztán ovis lett és már nem tudtam, mikor kalkilt, mikor nem! :)
2016. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos nálunk is minden forgalomba kerult, lázmero, szelcso, kupok, remélem hamar elhagyjuk
2016. júl. 20. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, soha. Anyatejes volt es heti 2 szer kakilt kb
2016. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szoktam erős túlzás, de volt rá példa a legelején, mert egyértelműen attól szenvedett, a kamilla önmagában nem hatott. Kijött a betonszerű cucc, ő pedig megkönnyebbült. Szerencsére sikerült rájönni, mi okozta. A tápszerpótlás. Váltottunk, megoldódott.
2016. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2016. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem. meg kell találni az okot. és azt megszüntetni.
2016. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!