Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos babamnk nem megy...

4 honapos babamnk nem megy egyedul, nincs szeklete csak hetente 1-szer, es akkor is ha segitunk kuppal vagy lazmerovel, amikor jon akkor minden ok nem kemeny nem darabos, csak sajnos egyedul nem megy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A dr Spock könyvbe olvastam,hogy az meg nem problema ha a csecsemönek hetente egyszer van szeklete.Az en picuromnal is volt ilyen de mi 2 naponta segitettünk neki kb 2 heten keresztül,nem szokott ra a lazmeröre.Most 7 honapos es mindennap kakal 4-5 ször naponta magatol.Beszelj az orvossal!
2010. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a védőnő hogy főzzek neki kmilla teát és egy decibe rakjak két mokkáskanál cukrot és azt adjam neki nekünk bevállt!!
2010. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ugyan ez a helyzet!! 6 hetes kora óta segítséggel kakil kisfiam. Én már vittem mindenhova,semmi baja. A gyerekorvos szerint nem gond. Elkezdtük a gyümi evést. 4 hónapos. Egyszer használt a baracklé. Előtte már probáltunk,mindent,de tényleg minden. Tea,másik tápszer stb...

Probált,de is a hozzátáplálást gyümölcsel.

De azért kérdezd meg a dokidat. Kiváncsi vagyok neked mit mond. Nekünk azt mondta ha elkezd enni minden rendeződik.

Nagyon remélem.

2010. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha többet itatod, megszűnik a bogyós kaki. Ha tápis, válts másikra, mert amit iszik, azzal is lehet gondja.
2010. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt etetések között gyümölcs bevált,persze csak olyan amelyik nem fog.
2010. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valasszokat :)
2010. máj. 8. 21:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Aszt mondta valaki , hogy hoszu tavon bisztosan nem lesz ez igy jo , mert lerakodik a vastagbelere es nem tudomk mi es betegseget okozhatt , ugye nem igaz ???
2010. máj. 9. 00:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinal o aszt mondja hogy minden ok ez termeszetes ,aszt mondta hogy szedjuk az Espumizant es hejre fog jonni es egy kiskanal almat de nincs valtozas, nem ertem :(
2010. máj. 16. 21:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerult !!!! naponta 1-2 szer van !!!!
2010. jún. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!