Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan kell pupillatágítás...

Hogyan kell pupillatágítás nélküli gyermekszemészt keresni a neten? Szolnok környékén ismer valaki?

Figyelt kérdés
Aki pupillatágítás nélkül vizsgál és 3 év alatt
2016. júl. 25. 10:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Eddig csak egyetlen tatabányai orvost dobott ki nekem a google, pedig beírtam, hogy Szolnok..
2016. júl. 25. 10:16
 2/6 anonim ***** válasza:

De mit szeretnél vizsgáltatni rajta?

Van olyan vizsgálat amit csak "sajnos" úgy lehet elvégezni, de egy sima szemvizsgálathoz nem csinálnak pupillatágítást. Legalábbis nálunk egyik szemész sem csinált csak az 1 évesen.

2016. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kancsalság gyanuja.olyan mintha az egyik szeme kicsit felfelé nézne és oldalra nézésnél tul oldalra néz az egyikkel.

Nem tudom kinek van olyan gépe amihez nem kell pupillát tágitani.mert azt ugy tudom drága gép szoval sztk-s alapon nem reménykedem

2016. júl. 25. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Elsonek vidd el sztkra, ott mond el nem akarsz Pupillatagitast. De ha ott gyanusat lat mehettek tovabb.

Tobb oras varakozas megviseli a kicsit, nem beszelve az orvosok apolok bunko stilusarol.

Csak magan uton.

Fiamnak mandulamutete volt, es a doki azt mondta 14 evesen nagyfiu nem kell altatni. Na ott volt amikor otthagytuk es debreceni orvos mutotte..

2016. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 1 éves lánykámat vittem sztk-ba, kb. 4 órát vártunk a szemészeten, és kb. 4-5-ször cseppentettek pupillatágítót a szemébe. Nem mentünk többet oda vissza. Magán gyerekszemészhez mentünk, ott is volt pupillatágítás, de csak egy csepp, teljesen elviselhető volt a gyerek számára is.

Úgy tudom, ha felmerül, hogy probléma van, muszáj a pupillatágító. Én is hallottam már, hogy létezik olyan gép, amivel nem kell, de nem hiszem hogy gyerekszemészeten is van ilyen, 3 éves kor alatt még nem nagyon lehet úgy vizsgálni, hogy "tedd az állad a kijelölt helyre és ne mozgasd a fejed".

Szolnok környékén sajnos nem tudok jó gyerekszemészt.

2016. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pesten egyet tudok. Illetve a barátnőm, odavitte a fiát most 4 évesen, ő is kancsalság miatt. Igaz magánrendelés, 10 ft/ vizsgálat, de nem kellett pupillatágítás.

Ő annyira nem akarta,hogy innen vidékről, 120 km-ről mentek oda. Mondta,hogy rászánnak egy napot és kirándulni is elmentek.

2016. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!