Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Viszektő, hólyagós kiűtések...

Viszektő, hólyagós kiűtések az ujjamon és egész testfelületen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csütörtöki napon arra keltem hogy 3 csípés szerű, viszkető kiűtés van a derekamon és lábamon, szétszortan. Másnap reggelre pedig apró hólyagok jelentek meg a gyűrűs ujjamon, amik viszketnek és utána az egész testemen észrevettem hogy viszket, ott nem ilyen intenzív és nem hólyagos a kiütés, hanem apróbb. Bőrgyógyásznál voltam, nagyon nem mondott rá semmit,adott kenőcsöt amiről később kiderült,hogy ekcémára való és ez nagyon nem az. Étrendbe,mosószerbe vagy egyébbe nem volt változás szóval az erede rejtély ezeknek. Lehet hogy egy pók,hangya csípése indította el,de minden esetre nagyon jól jönnének tanácsok,hogy mit tegyek vele,mivel iskolába járok és sajnos a tollat sem tudom megfogni ekkorára dagadt és viszektő ujjal. Javaslatok?

2016. márc. 7. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik bőrgyógyászt, vagy irány az ügyelet!
2016. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!