Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 15hós oltás után valakinél ilyen?

15hós oltás után valakinél ilyen?

Figyelt kérdés

Szerda (tegnapelőtt) délelőtt kapta az MMR oltást,éjjél már 39,3fokos láz,ami egésznap kitartott,addig volt láztalan,amíg hatott neki a gyógyszer,aztán egyből láz,ez ma hajnalig kitartóan tart(láz)! Nem mellesleg tegnap délelőtt óta hasmenése is lett,először a kúpra gondoltunk,na de egész éjjel óránként cseréltem a pelusát,fosi volt kb 12x,kúp meg 4db!

Enni sem eszik!

Szóval iszonyat!

Lehet ilyen hamar,alig egy nappal utana és ennyire erős mellékhatása ennek az oltásnak?


2016. júl. 29. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eleve lappangott benne valami, amit az oltás kihozott. Én úgy tudom ennek az oltásnak a mellékhatásai később jelenhetnek meg.
2016. júl. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább valamilyen lappangásról lehet szó.

Ennek az oltásnak 7-14 nap múlva van mellékhatása (ha van).

A mi lányunknál a 15. napon jött ki a láz és már az sem az oltástól volt, mint utólag kiderült. De a doki azt mondta, hogy a két hét körüli tünetek lehetnek az MMR-től. Előtte-utána mástól is.

2016. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor mi megkaptuk a a 15 hóst 2 napra rá lett lázas a lányom. Azután kb. 2 hónapig betegeskedett és mindig "csak" lázasodott. Más tünete nem volt. Hogy ez az oltas volt vagy nem azóta sem tudni...de addig nem volt ilyen gondunk. :/
2016. júl. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az oltás lesz, sajnos a lappangási idő alatt lett beoltva.

7-12 nappal az oltás után jöhetnek legkorábban a tünetek.

Sajnos ha erre még azok is rájönnek, abból jó nagy betegeskedés kerekedhet, mert az immunrendszere most csúcsra lesz járatva. :(

Szerintem vidd el a dokihoz, és kérdezd meg, mit lehet tenni, hogy könnyebb legyen.

2016. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen vírus most nekünk a múlthéten volt ugyanez.Vidd vissza a kicsit és kaptok rá gyógyszert.Azt mondta a doktornő hogy láz 39 fölött nem lehet oltástól.
2016. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínű már lappangott benne valami vírus amit az oltás kihozott. Vidd el dokihoz!
2016. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oltás nélkül 8 napig 39 fok körül volt konstans a lányom láza.

Már épp készültünk egy teljes kivizsgálásra (labor, stb), amikor spontán gyógyult. Mostanában van ilyen "nyári nátha" gyűjtőnevű vírus, ami hosszú lázzal jár, esetleg köhögés, orrfolyás.

Én is arra tippelek, hogy lappangási időben lett oltva. De a legtisztább az lenne, ha az orvos ránézne a gyerekre.

2016. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a sok választ! Voltunk dokinál,valami fertőzésre tippel,küldtek széklet mintát is! Campylobactert mondott a nyálkás és sok hasmenés miatt,de nem evett csirkehúst,de azt mondta a virsliben is és parizerben is van! Úgyhogy vigyázzatok a kajával! :( Szegény kislányomat nagyon ledöntötte,enni nem eszik,inni is alig,és fél óránkét fosizik szegényem :(
2016. júl. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!