Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 évesem kezd náthás lenni....

5 évesem kezd náthás lenni. Picit köhög is. Mit adjak neki? C vitamin? Csepp vagy rágótabletta formában?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sinupret csepp, c-vitamin, sok folyadék.
2016. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Köszönöm a lepontozast....
2016. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 évesnek már mehete a rágótabletta, de jó nagy dózist adj neki, 500mg-osat, az még lehet kirántja belőle...meg Béres cseppet
2016. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit vidd el orvoshoz
2016. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem viszem azonnal orvoshoz,mi a francnak azért hogy órakig várakozás közben még kspjunk el minden szart??!!

Ha eszik , iszuk nem fekszik punnyad akkor nem !!En is pl ma kezdtem adni a Sinupretet a 4 éves lányomnak !!

Nagyon jó szer imádom téli időszakra 2 dobozzal meg Nurofen szirupot szomktam venni!!

Üdv egy 3 gyerekes

2016. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia én a Nutrilite vitaminokat ajánlanám, mert nem mindegy, hogy a gyerek szintetikusan vagy természetesen előállított vitaminokat szed. Nálunk az egész család nutrilitot szed. Ha érdekel a 0630/4284157-es telefonszámon tudok adni több információt.
2016. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vida Sándor ***** válasza:
Töltsd le az ingyenes zsebdoktor androidos alkalmazást, profi magyar orvosok hozták létre.
2016. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!