Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha visszaköszönt a reggeli...

Ha visszaköszönt a reggeli tejitalból kb 20 ml, az betegség, vagy a normaflore-tól lenne, amit előtte adtam neki? 2 éves bölcsis

Figyelt kérdés

kb 5 napja kicsit ment a hasa a spenóttól, mert nem tudtam besűríteni, mert nem volt itthon krumpli, gondoltam elég lesz, ha darált husival eszi. kicsit meghajtotta, ezért vettem normaflore-t neki.(reggel este kapja, ez a 3. nap és nemigen tervezem tovább, mert a tájékoztatója szerint kisgyereknek csak 2-3 napig adandó ilyen esetben)

hasmenése nem volt már 3 napja.

Erre most a reggeli tejital végén visszabukott egy jó nagy kortyot, de amúgy is néha olyan, mintha öklendezne(napi 1-2 szer).


nátha, láz, orrfolyás sincs, és semmi egyéb tünet


2016. okt. 11. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy gyorsan itta és nagyot nyelt? Vagy levegosen?
2016. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betegség esetén hányás lenne. Ha 1 korty jött vissza, az nem hányás.
2016. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem, határozottan mintha hányingere is lenne néha


vagy a spenot okozhatja még ezt is..?

2016. okt. 11. 09:35
 4/5 A kérdező kommentje:
de ez sajnos nyálkás jellegű, igazi hányás volt, csak kevés
2016. okt. 11. 09:35
 5/5 A kérdező kommentje:

újabban a bölcsiben mondták, hogy visszajött az ebéd...előtte itthon vacsira löncshúst kapott kenyérrel és müzlis banánturmixot kevés tejjel


szerintetek mi lenne ez?


semmi egyéb tünet.

nem tudok rájönni.


vagy elrontottam a gyomrát megint..?

2016. okt. 22. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!